Nabízíme dva moderní internetové tarify "Na MAX!" a "Za málo".
S tarifem "Na MAX!" bude vaše internetová přípojka vždy dosahovat vysoké rychlosti připojení. Nabídneme Vám vždy to nejlepší, co je ve vaší lokalitě aktuálně dostupné. Ekonomický tarif "Za málo" nabízí za velice výhodnou cenu spolehlivé a stabilní připojení k internetu pro méně náročné domácnosti.

Tarify připojení k internetu - bezdrátovou jednotkou:
Tarif Maximální rychlost Cena/měsíčně
Za málo 10/10 Mbps 120,-
Na MAX! 30/30 Mbps 230,-
Zřízení nové přípojky - cena instalace činí 490,- Kč/jednorázově.

Tarify připojení k internetu - optickým nebo kabelovým rozvodem:
 Tarif Maximální rychlost Cena/měsíčně
 Za málo 30/30 Mbps 120,-
 Na MAX! 50/50 Mbps 230,-
Zřízení nové přípojky - cena instalace činí 490,- Kč/jednorázově.

Všechny poskytované tarify nabízíme s neomezeným objemem přenesených dat, bez uměle nastavené agregace, bez aplikované FUP a dalšího řízení provozu sítě.

Původní tarify nabízené do 31.10.2014 (označené: InterNet4u-Wx a InterNet4u-Ex) jsou stále v platnosti (již jen pro stávající zákazníky) a zákazníci mohou požádat o přechod na nové, výše uvedené tarify telefonicky, mailem nebo písemně.

Instalace:
V ceně instalace je zahrnut pronájem (zapůjčení) rádiové jednotky (v případě bezdrátového připojení), síťový UTP kabel, práce technika, nastavení a zprovoznění sjednaných služeb. Ostatní materiál a vícepráce jsou účtovány dle ceníků uvedených níže. Ostatním materiálem a prací se rozumí např.: instalace bezdrátového WiFi routeru v domácnosti, montáž satelitního držáku na komín, lištování po bytě atd.

Slevy:
- při přestupu od konkurenčního poskytovatele získáte instalaci internetu ZDARMA.
- za každého doporučeného a připojeného zákazníka získáte 3 měsíce internetu ZDARMA.
- instalace 5 a více klientů v objektu = sleva 20% z ceny instalace a měsíčního paušálu.

Slevy nejsou uplatněny automaticky! Každý nový zákazník si musí v případě zájmu slevu vyžádat v rámci objednávky nového připojení (instalace).

Volitelné doplňkové síťové služby:
 IPTV - televize po internetu (17 volně šířených, neplacených TV stanic) zdarma 
 Přidělení veřejné statické IPv4 adresy metodou SNAT 1:1 30,-/měsíčně 

IPTV - televize po internetu:
Digitální televizní vysílání šířené po internetu, které můžete sledovat na svém počítači nebo smartphonu v rámci naší datové sítě a to zcela zdarma. Stačí si pouze objednat naše internetové připojení a tím získáte přístup k 17 TV stanicím. Žádný pořad vám již neunikne a televizi tak můžete sledovat kdekoliv v dosahu vaší domácí WiFi sítě, třeba i na zahradě.

Doplňkové zboží - hardware:
 1ks - Switch TP-LINK, 5 port, 10/100 Mbps, TL-SF1005D 230,- 
 1ks - Switch TP-LINK, 5 port, 10/100/1000 Mbps, TL-SG1005D 490,- 
 1ks - WiFi router TP-LINK, TL-WR840N, 300 Mbps, 2.4 GHz B/G/N 490,- 
 1ks - WiFi router TP-LINK, Archer C20 AC, 2.4 a 5 GHz (pro bytové domy) 990,- 
 1m - Ethernet UTP kabel CAT.5e 8,- 
 1ks - Spojka UTP RJ-45/RJ-45 20,- 
 1ks - Satelitní výložník na stožár nebo zeď 250,- 
Uveden nejčastěji používaný materiál. Ceny ostatního materiálu rádi sdělíme na vyžádání.

Switch TP-LINK, 5 port, 10/100 Mbps, TL-SF1005D WiFi router TP-LINK, TL-WR840N, 300 Mbps, 2.4 GHz B/G/N Ethernet UTP kabel CAT.5e Spojka UTP RJ-45/RJ-45 Satelitní výložník na stožár nebo zeď

Servisní a administrační poplatky:
 Práce technika, servisní činnost (za každých započatých 30 minut práce) 240,- 
 Neoprávněná reklamace, marný výjezd technika 300,- 
 Reaktivace po odpojení z důvodu neplacení 490,- 
 Změna tarifu zdarma 
 Přechod z technologie 2.4 GHz na 5 GHz - výměna zařízení 490,- 
 Přeložení přípojky z důvodu stěhování 300,- 
 Nevrácení, ztáta nebo poškození klientské rádiové jednotky 1.000,- 

Kompletní ceník ke stažení zde: cenik_sluzeb.pdf (platný od 1.1.2017)
Původní "STARÝ" ceník ke stažení zde: cenik_sluzeb_old.pdf (platný do 31.10.2014)

Technologie, rychlost připojení:
Internetové přípojky zřizujeme bezdrátovou, kabelovou nebo optickou technologií. Bezdrátovou technologií WiFi připojujeme všechny rodinné a některé bytové domy a to výhradně v pásmu 5 GHz, 802.11N/AC. Používáme špičková zařízení UBiQUiTi USA. Kabelová nebo optická technologie je dostupná ve vybraných bytových nebo panelových domech v Českých Budějovicích (informujte se na dostupnost). Inzerovaná, ceníková rychlost připojení (stahování i odesílání) je maximální možná na přípojce uživatele. Běžně dostupná rychlost je stanovena jako 1/2 rychlosti maximální. Minimální garantovaná rychlost je stanovena jako 1/5 rychlosti maximální. Dosažení maximální rychlosti je závislé na aktuálním vytížení přípojného bodu nebo routeru v dané oblasti. U bezdrátového připojení ovlivňuje kvalitu navíc i aktuální stav signálu v závislosti na okolním rušení a ojediněle i extrémní výkyvy počasí, extrémně silné srážky.

Úhrada plateb za využívání služeb:
Poplatek za připojení k internetu včetně volitelných doplňkových síťových služeb se vždy hradí nejpozději k 15-tému dni v daném měsíci na účet uvedený na stránce kontakty. U každé platby je nutné uvést správný variabilní symbol platby (uvedený ve smlouvě). V opačném případě nemusí být platba identifikována a tím dojde k zastavení poskytování služeb.

Dočasné přerušení služby:
Nabízíme možnost dočasně přerušit využívání služeb a to, až po dobu maximálně 3 měsíců během kalendářního roku bez následných sankcí. Žádosti zasílejte nejméně měsíc předem na adresu internetglobalsite.cz. V případě překročení této doby dojde k automatickému ukončení smlouvy, odpojení a případná reaktivace přípojky je možná za jednorázový poplatek 490,- Kč.

Upozornění k realizace přípojky:
V případě realizace internetové přípojky pro uživatele, který není vlastníkem objektu ve kterém se montáž provádí, je uživatel povinnen si předem zajistit povolení od majitele nemovitosti. GLOBALSITE : INTERNET4U nezodpovídá za tuto agendu ani za případné škody spojené s nepovolenou montáží.

Nejsme plátci DPH. Všechny uvedené ceny jsou konečné, DPH se nepřipočítává.